PQ Age Evolution

PQ Age Evolution to preparat medyczny, służący to chemicznej biorewitalizacji skóry. Zawiera w swoim składzie kwas trójchlorooctowy (TCA) o stężeniu 34%, kwas kojowy, nadtlenek mocznika i koenzym Q10 oraz Komplex Glyne. Dzięki takiemu połączeniu PQ Age Evolution jest zdolny do silnego działania regenerującego na najgłębsze warstwy skóry właściwej w niezwykle delikatny sposób. Ponadto zabieg PQ Age Evolution można wykonywać bez względu na porę roku, zabieg nie wykazuje działania światłouczulającego.

Jak działają składniki peelingu PQ Age Evolution:

Kwas trójchlorooctowy (TCA) o stężeniu powyżej 34% rozjaśnia skórę, usuwa przebarwienia, zmniejsza widoczność porów i blizn.

Kwas kojowy jest substancją znaną z niezwykłych właściwości wybielających, ponieważ hamuje biosyntezę melaniny (pigmentu, który określa kolor skóry). Ponadto, ma właściwości antybakteryjne, przeciwutleniające i przeciwgrzybicze.

Nadtlenek mocznika to kolejny sprzymierzeniec w walce z przebarwieniami. Silnie rozjaśnia skórę, nawilża ją i ułatwia wnikanie TCA.

Koenzym Q10 nazywany jest eliksirem młodości. To niezwykle ważny składnik komórek organizmu. Jest odpowiedzialny za magazynowanie energii w komórkach i ich dotlenienie.

Komplex Glyne, będący syntetycznym peptydem (DDB) hamuje skurcz mięśni.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępie 10-14 dni.

Przebarwienia

Efekty zabiegu

Przeciwwskazania:

portrait-serious-young-girl-with-long-brunette-hair-standing-yellow-wall-showing-stop-gesture

Cennik

Koszt zabiegu – 350 zł

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Czekamy na Twój telefon pod nr 42 239 44 44