Laser biostymulacyjny

Laser biostymulacyjny to zabieg z efektem WOW. W trakcie zabiegu wiązka laserowa wnika do skóry właściwej i tam stymuluje  włókna kolagenowe do regeneracji oraz fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co skutkuje zagęszczeniem oraz napięciem skóry. Już w połowie naszej autorskiej procedury widoczne są efekty, które pokazujemy pacjentom przed lustrem.

Promienie lasera hamują produkcję mediatorów zapalnych w tkankach, podnoszą także miejscowo temperaturę tkanek, co powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych i lepsze ukrwienie i odżywienie tkanki, wspiera więc odbudowę uszkodzonych jej fragmentów. Wspomaga się w ten sposób procesy regeneracyjne w organizmie.

Zabieg laserem biostymulacyjnym jest jedną z najefektywniejszych metod pozbycia się tzw. chomiczków i wymodelowania lini żuchwy. 

Laser ten zalicza się do zabiegów bezbolesnych, a wręcz przyjemnych. Można go wykonywać niezależnie od pory roku i stopnia opalenia skóry. Zaraz po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, co z reguły ustępuje po godzinie.

Efekt zabiegu utrzymuje się do dwóch lat.

zmarszczki1221

Efekty zabiegu

Przeciwwskazania:

portrait-serious-young-girl-with-long-brunette-hair-standing-yellow-wall-showing-stop-gesture

Zobacz wideo:

Odtwórz wideo

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Czekamy na Twój telefon pod nr 42 239 44 44