Zabieg laserem Q-switch

Wyjątkowość zabiegu laserem Q-switch polega na wnikaniu nanosekundowych impulsów światła laserowego w głąb skóry. Dzięki temu zjawisku, w trakcie usuwania tatuażu, działamy wyłącznie na barwnik, bez uszkodzenia skóry go otaczającej. Laser ten nie pozostawia blizn pozabiegowych.

Laserowe usuwanie tatuażu jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu. Tatuaż może zostać całkowicie usunięty, ale wymaga to kilku sesji. Ich ilość uzależniona jest od: koloru tatuażu, wieku tatuażu, rodzaju barwnika, głębokości umiejscowienia barwnika, koloru skóry, indywidualnej reakcji na laser. Zaleca się wykonanie serii 6-8 zabiegów w odstępach 3-6 tygodni, natomiast jeśli chcemy rozjaśnić stary tatuaż, by łatwiej było go pokryć nowym wzorem wystarczą 2-4 zabiegi.

Tuż po zabiegu usuwania tatuażu w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie a czasami nawet strupki. Jest to normalny proces w trakcie którego barwnik jest eliminowany. Po zabiegu usuwania tatuażu miejsce to należy chronić przed słońcem przez okres 6 miesięcy w celu uniknięcia przebarwień.

Przeciwwskazania:

portrait-serious-young-girl-with-long-brunette-hair-standing-yellow-wall-showing-stop-gesture

Cennik

Cena od 200zł uzależniona od wielkości tatuażu. Wycena podczas konsultacji.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Czekamy na Twój telefon pod nr 42 239 44 44