Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to jedna z najbardziej efektywnych metod odnowy skóry. Pozwala ona uzyskać spektakularne efekty w postaci głębokiego nawilżenia, uelastycznienia skóry oraz spłycenia zmarszczek, powodując jej widoczne odmłodzenie. Mezoterapia poprawia nawilżenie, uzupełnia niedobory witamin i minerałów. Wspomaga mikrokrążenie, redukuje zmarszczki, zwiększa napięcie i elastyczność skóry. Można ją wykonywać miejscowo, aby na przykład wygładzić zmarszczki wokół ust czy usunąć sińce pod oczami, albo kompleksowo na całą twarz, szyję, dekolt lub dłonie. Mezoterapia igłowa sprawdza się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Często pomaga tam, gdzie wszystkie inne metody zawiodły.

Zabieg mezoterapii polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry substancji leczniczych, będących koktajlami witaminowymi o silnych właściwościach regenerujących i odżywiających. Dobierane indywidualnie do potrzeb skóry preparaty składają się z substancji aktywnych takich jak witaminy czy kwas hialuronowy, dający dodatkowy efekt odmłodzenia. Takie połączenie sprawia, że mezoterapia igłowa to niezwykle skuteczny sposób na to, by zregenerować i poprawić wygląd swojej skóry na różnych obszarach ciała w stosunkowo krótkim czasie.

Do innych zalet tej metody należy jej mała inwazyjność. Jest ona obecnie jedną z najpopularniejszych metod odmładzana skóry z zakresu medycyny estetycznej.

Mezoterapię rekomenduje się osobom, których skóra straciła elastyczność i jest przesuszona, na której pojawiają się przebarwienia i drobne zmarszczki, a także uszkodzenia posłoneczne, zasinienia pod oczami oraz blizny potrądzikowe. W ciągu zaledwie kilku sesji mogą one ulec znaczącej redukcji. Pracujemy jedynie na certyfikowanych preparatach, które dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry.

Opadające powieki

Efekty zabiegu

Przeciwwskazania:

portrait-serious-young-girl-with-long-brunette-hair-standing-yellow-wall-showing-stop-gesture

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Czekamy na Twój telefon pod nr 42 239 44 44